Wycieczka w Góry Stołowe

W dniach 2-4 października br. odbyła się trzydniowa wycieczka szkolna. W wyjeździe brali udział uczniowie klas: 2C, 2D, 3A, 3C, 3D i 3D1. Tym razem jako cel obraliśmy zachodnią część Polski. W pierwszym dniu odwiedziliśmy bajkowy zamek w Mosznej. Po dość długiej podróży w czasie której dopisywały humory, czekał nas odpoczynek w pokojach w ośrodku Lissa w Łężycy. Nie zabrakło też wieczornej dyskoteki ;-). Drugi dzień przenaczyliśmy na eskapadę górską. Na początek wraz z przewodnikiem spacerowaliśmy w niezwykle tajemniczych Błędnych Skałach by potem przemieścić się do urokliwego Szczelińca Wielkiego. Zmęczeni trudami wyprawy a pełni wrażeń wróciliśmy do ośrodka na posiłek i odpoczynek w pokojach. Trzeci dzień to zwiedzanie stolicy Dolnego Śląska czyli Wrocławia. Oprócz przepięknych zabytków miasta odwiedziliśmy również Ogród Botaniczny Uniwersytetu Wrocławskiego. Szczęśliwi, cali, zdrowi i w dobrych humorach wróciliśmy do domu.
Czekamy na kolejne wyprawy.