Rajd integracyjny uczniów klas I

W piątek trzynastego odbył się tradycyjny rajd integracyjny dla klas pierwszych. W tym roku udaliśmy się do pobliskiego Piekła, a trasa wyniosła około 8 km. Wyruszyliśmy spod budynku naszej szkoły i niewiele ponad 2 godziny później dotarliśmy do celu. Na miejscu pierwszoklasiści wzięli udział w licznych zabawach przygotowanych przez Samorząd uczniowski, zainaugurowanych tradycyjnym już tańcem naszej szkoły 'Belgijką’. Następnie uczniowie mogli zmierzyć się ze sobą w licznych konkurencjach, takich jak m.in. przeciąganie liny, wyścigu z jajkiem, Kalambury czy quizie z wiedzy ogólnej, które dostarczyły potężnej dawki emocji. Walka była bardzo wyrównana. Każda drużyna znalazła konkurencje, w których objęła przewagę nad przeciwnikami. A temu wszystkiemu nieustannie towarzyszyły moc uśmiechu i dużo dużo pozytywnych emocji. To była wspaniała okazja do sprawdzenia swoich możliwości oraz bliższego poznania się, co niewątpliwie udało nam się zrealizować.