PIELGRZYMKA ROWEROWA DO CZARNEJ

5 września 2024 r. z okazji jubileuszu 25-lecia rocznicy koronacji obrazu Matki Bożej Wychowawczyni w Czarnej uczniowie klas drugich i ich opiekunowie uczestniczyli w pielgrzymce rowerowej do Sanktuarium w Czarnej.
Ksiądz Dariusz Zalewski, rektor wspólnoty pallotyńskiej, serdecznie nas powitał, następnie przybliżył historię kultu i świątyni Matki Bożej Wychowawczyni. Następnie poprowadził modlitwę, którą młodzież i opiekunowie objęli dyrekcję szkoły, nauczycieli, kapłanów, wszystkich uczniów naszej szkoły i ich rodziców.
Po spotkaniu w kościele uczestnicy pielgrzymki mogli odpocząć przy ognisku. Upieczone kiełbaski i inne smakołyki były pyszne.
W drodze nad naszym bezpieczeństwem czuwała Policja Wydziału Ruchu Drogowego. Bardzo dziękujemy.
Organizatorami byli: ksiądz Robert Krawczyk, Renata Korabiewska, Marta Pawłowska i Renata Jakubowska.