Uroczyste podsumowanie konkursów literackich

14 czerwca bieżącego roku w auli I Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej w Końskich odbyło się uroczyste podsumowanie dwóch konkursów organizowanych przez naszą szkołę: IX Powiatowego Konkursu Fotograficzno -Literackiego „Fotoinspiracje” -„Magia ukryta w starych przedmiotach” pod patronatem Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty i Starosty Koneckiego oraz VIII Powiatowego Konkursu Literackiego -„Bohater literacki jako podróżnik w czasie…” także pod patronatem honorowym Starosty Koneckiego.
Konkursy niezmiennie cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród uczniów szkół podstawowych, a napływające prace wyróżniały się ciekawą formą literacką. Na uroczyste wręczenie nagród zostali zaproszeni finaliści i wyróżnieni uczniowie szkół podstawowych, ich nauczyciele i rodzice.

Część oficjalną połączono z występem artystycznym licealistów. Atrakcyjne nagrody rzeczowe, ufundowane przez Starostę Koneckiego Grzegorza Pieca zwycięzcom i wyróżnionym wręczyła Pani Dyrektor I LO Marlena Bernacka – Pluta, Pani Naczelnik Wydziału Polityki Społecznej, Oświaty i Zdrowia Agata Centkowska oraz organizatorki konkursu: Ewa Młynarczyk – Wróbel i Sylwia Fidor.
Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!