Autor: , Dodany: 21 grudnia 2023, Kategoria: Bez kategorii

Anglojęzyczne Warsztaty Literackie

15 i 19 grudnia uczniowie naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w pierwszej serii cyklicznych spotkań w ramach „Anglojęzycznych Warsztatów Literackich” w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Końskie. Inicjatorkami tego projektu są Anna Kania oraz Marta Pawłowska. Jest to cykl zajęć, których celem jest propagowanie nauki języka angielskiego poprzez czytelnictwo w tym języku. Warsztaty prowadzone są całkowicie w języku angielskim z wykorzystaniem różnych metod dydaktycznych oraz narzędzi interaktywnych. Uczniowie mieli także możliwość zapoznania się z szeroką ofertą książek anglojęzycznych, które dostępne są w bibliotece. Znajdziemy tam również „graded readers”, a więc publikacje dostosowane do poziomu umiejętności językowych czytelnika.