Autor: , Dodany: 24 czerwca 2023, Kategoria: Bez kategorii


Zakończenie roku szkolnego

Tradycyjnie uroczystość zakończenia roku szkolnego corocznie odbywa się na placu przed naszym liceum. Jednakże tym razem pogoda sprawiła nam niespodziankę.
Z powodu nagłej burzy i silnych opadów deszczu uczniowie spotkali się tylko w klasach ze swoimi wychowawcami, którzy rozdali świadectwa oraz nagrody i dyplomy za bardzo dobre wyniki w nauce i zachowanie. Do wszystkich uczniów przez radiowęzeł przemówił dyrektor Piotr Ciszek oraz naczelnik oświaty w powiecie koneckim Krzysztof Stachera. Naczelnik wręczył też na sali rekreacyjnej nagrody dla uczniów reprezentujących szkołę w uroczystościach i w poczcie sztandarowym.
Drodzy Uczniowie!
Mijający rok szkolny był bardzo szczególny i obfitował w bardzo wiele wyzwań dla nas. Jego końcówka była bardzo przykra. Pięcioro uczniów naszej szkoły uległo wypadkowi. Staś Laurman trafił w ciężkim stanie do szpitala. Nasza społeczność stanęła na wysokości zadania – zorganizowaliśmy zbiórkę na pomoc Staśkowi, był wspaniały piknik charytatywny. Pokazaliśmy jak dużo możemy zdziałać razem. Wchodzimy w te wakacje z nadzieją, że każdy następny rok szkolny będzie lepszy, obfitszy w dobro.
Życzymy Wam wszystkim udanych, pogodnych wakacji, wspaniałego wypoczynku i bezpiecznego powrotu do szkoły.
Dyrekcja i grono Pedagogiczne I Liceum Ogólnokształcącego im. KEN w Końskich.

Skip to content