Autor: , Dodany: 8 maja 2023, Kategoria: Bez kategorii

XXII Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego JERSZ SPRACHDOKTOR

W marcu br. nasi uczniowie brali udział w XXII Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego JERSZ SPRACHDOKTOR.
Konkursy JERSZ cieszą się dużym zainteresowaniem uczniów. W bieżącym roku szkolnym w konkursie językowym Sprachdoktor wzięło udział ponad 2 000 uczniów ze szkół z całej Polski.
Z wielką satysfakcją informujemy, że w kategorii klas pierwszych nasza uczennica EMILIA DRÓŻDŹ z IC zajęła 3 miejsce w województwie świętokrzyskim, a w klasyfikacji krajowej znalazła się na 17 miejscu z końcowym wynikiem 79%. Gratulujemy Emilce oraz jej opiekunce Danucie Zaborowskiej- Szymusik.
Słowa uznania kierujemy także do pozostałych uczestników tego konkursu, a byli to:
Oliwia Podlaska, Maja Bańburska, Weronika Wydra, Natalia Świtakowska, Magdalena Szustak, Wojciech Tomczyk, Kinga Biniek, Aneta Stępnik, Gabriela Kucharska i Olga Chyb. Gratulujemy także opiekunkom paniom Izabeli Popik i Renacie Korabiewskiej.
Życzymy powodzenia w następnych edycjach konkursów językowych.