Autor: , Dodany: 5 kwietnia 2023, Kategoria: Bez kategorii

W świątecznym nastroju

Dnia 4 kwietnia 2023 roku samorząd szkolny zorganizował konkurs na najpiękniej ozdobione, „klasowe jajo wielkanocne”. Uczniowie wspólnie wykonywali pisanki ,a następnie na sali rekreacyjnej zaprezentowali swoje dzieła szkolnemu jury. Zwycięzcy otrzymali kupon pieniężny do wybranej pizzerii.
W tym dniu odbył się także kiermasz ciast. Wszystkie wypieki były wyśmienite, a dochód z nich zasilił szkolne konto.
W ramach integracji i dobrej zabawy samorząd uczniowski zorganizował wielkie szukanie jaj, które zostały ukryte w różnych zakamarkach szkoły. Sprytniejsi uczniowie znaleźli ich nawet kilka.
Wszystkim nauczycielom, pracownikom, uczniom oraz sympatykom naszej szkoły składamy najserdeczniejsze życzenia radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Mnóstwo słońca i energii oraz samych sukcesów edukacyjnych! Mokrego dyngusa!