Autor: , Dodany: 9 października 2021, Kategoria: Bez kategorii


Halowy turniej piłki nożnej

W dniu 01.10.2021r na hali sportowej samorząd szkoły zorganizował turniej piłki nożnej.
Udział wzięło dziewięć drużyn składających się z przedstawicieli wszystkich klas naszego liceum.
W drodze losowania drużyny podzieliły się na dwie grupy, w których rozegrały mecze eliminacyjne. Następnie dwie drużyny z pierwszej oraz dwie drużyny z drugiej grupy z największą ilością wygranych zagrały między sobą mecze o 1,2 i 3 miejsce. Rozgrywki wygrała drużyna Filipa Wasika z klasy IIB, w składzie:
Igor Wasik (IIB), Kacper Wasik (IIIBg), Kacper Pakuła (IIA), Aleksander Plech (IIC), Mikołaj Kierstan (IIC), oraz Szymon Włodarczyk (IIB).
Drugie miejsce zajęła drużyna Kacpra Gwarka z klasy IIIDg i jej zawodnicy: Bartłomiej Okła (IIICg), Filip Wołowiec (IIIBg), Kacper Kasinski (IIIBg), Piotr Wrona (IIIBg) i Adrian Zamachowski (IIIDg).
Trzecie miejsce na podium zajęła drużyna Szymona Wołczyńskiego z klasy IIIAp, w której grali: Maciej Wężykowski (IIIAp), Hubert Wiaderny (IIIAp), Michał Szustak (IIIAp), Wiktor Duda (IIIAp), Patryk Lamentowicz (IIIBp).
Członkowie zwycięskiej drużyny otrzymali indywidualne vouchery o wartości 35zł na pizzę oraz kartkę zwalniającą w wybranym dniu z odpowiedzi ustnych i niezapowiadającym kartkówek, za drugie miejsce drużyna otrzymała bon na pizzę o wartości 80 zł natomiast trzecia drużyna czekolady wraz z ,,dniem bez odpowiedzi’’.

Skip to content