Autor: , Dodany: 15 czerwca 2021, Kategoria: Bez kategorii

Rozstrzygnięcie VI Powiatowego Konkursu Fotograficzno – Literackiego „Fotoinspiracje”

Z przyjemnością informujemy, że został rozstrzygnięty VI Powiatowy Konkurs Fotograficzno – Literacki „Fotoinspiracje” pod hasłem „Tajemnica ukryta w rodzinnej pamiątce…”- opowieść zainspirowana spotkaniem z babcią, dziadkiem lub innym członkiem rodziny.

Konkurs miał na celu zachęcić do rozwijania zainteresowania fotografią, jako jedną z form spędzania czasu wolnego. W każdym zdjęciu, które otrzymaliśmy kryje się nutka pasji i na pewno wiąże się z nim wiele miłych, ciekawych rodzinnych wspomnień.  Naszym celem była również popularyzacja różnych form literackich. Uczniowie nadesłali bardzo interesujące opowiadania i wywiady będące wynikiem spotkań i rozmów z najstarszymi członkami swoich rodzin.

W VI edycji naszego konkursu pierwsze miejsce ex aequo zajęły:

Nadia Am Ali, Zespół Placówek Oświatowych w Modliszewicach,

Aleksandra Gil, Publiczna Szkoła Podstawowa w Rudzie Malenieckiej.

Wyróżnieni zostali również: Daria Natkańska, Marika Słowik, Amelia Sęga, Kornelia Kowalska.

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym oraz ich opiekunom!

Organizatorzy konkursu:  Ewa Młynarczyk – Wróbel  i  Sylwia Fidor.