Autor: , Dodany: 27 stycznia 2020, Kategoria: Bez kategorii

STUDNIÓWKA 2020

W sobotę, 25 stycznia 2020 uczniowie klas maturalnych bawili się na uroczystym balu studniówkowym.
Nastrojowy polonez Bartosza Chajdeckiego zatańczyło 12 par. Dziewczęta wystąpiły w długich czarnych spódnicach i białych bluzkach, chłopcy w czarnych garniturach. Po takim wprowadzeniu głos zabrał dyrektor Wojciech Jasnos, przypominając, że matura nastąpi dopiero za około 100 dni, a ten wieczór winien być okazją do dobrej zabawy. Rodzice oraz przedstawiciele klas trzecich podziękowali swoim wychowawcom. Następnie wszyscy uczniowie dołączyli do tradycyjnego poloneza, rozpoczynając w ten sposób swój pierwszy bal….
Drodzy maturzyści, wykorzystajcie czas ferii, aby wrócić z nowymi siłami do pracy. Wierzymy że do matury przygotujecie się jak najlepiej!