Autor: , Dodany: 17 stycznia 2020, Kategoria: Bez kategorii

Hazard? Nie, dziękuję!

W dniu 15.01.2020 r. w naszej szkole gościliśmy przedstawicieli Urzędu Skarbowego w Końskich: Pana Roberta Pałgana i Sławomira Grzelaka, którzy przeprowadzili zajęcia edukacyjne: ,,Hazard? Nie, dziękuję!. Zajęcia miały na celu uświadomienie młodzieży zagrożeń wynikających z uprawiania hazardu, w tym ryzyko uzależnienia i negatywne konsekwencje zarówno na poziomie materialnym jak i w życiu osobistym oraz grożące kary za udział w nielegalnych grach. Uczniowie trzecich klas uczestniczący w zajęciach poznali także znaczenie podatków dla prawidłowości funkcjonowania kraju oraz dowiedzieli się podstawowych informacji o organizacji, roli i funkcjonowaniu Krajowej Administracji Skarbowej. Zajęcia zostały zorganizowane w ramach profilaktyki uzależnień.