Autor: , Dodany: 27 maja 2019, Kategoria: Bez kategorii

Sukces naszego ucznia

Ogłoszono wyniki II edycji Ogólnopolskiego Konkursu na Projekt pt. „Co chciałbym zmienić w Polsce – prawo, administracja i ekonomia”.
Jury II edycji Ogólnopolskiego Konkursu na Projekt pt. „Co chciałbym zmienić w Polsce – prawo administracja i ekonomia” w roku akademickim 2018/2019, którego obradom przewodniczył prof. dr hab. Andrzej Piasecki, postanowiło przyznać indeks na kierunek ekonomia społeczna dla Jakuba Brandenburga, ucznia I Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej w Końskich, za pracę pt. „Sprawniejsze i wydajniejsze państwo, ułatwiające życie obywatelom” (opiekun: Małgorzata Bieńkowska – Dębska).
Wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się w czasie uroczystego absolutorium dnia 15 czerwca 2019 roku w budynku głównym Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie, ul. Podchorążych 2. Na uroczystość serdecznie zapraszamy również nauczycieli i opiekunów merytorycznych.