Autor: , Dodany: 29 kwietnia 2019, Kategoria: Bez kategorii


Zakończenie roku szkolnego w klasach III

„To specyficzny rodzaj uroczystości, bo jest ona niezwykle radosna, bo to koniec edukacji, pewnego etapu. Jest jednak i niezwykle trudna, smutna, wzruszająca, bo kończy się pewien kilkuletni okres więzi między nami nauczycielami i Wami uczniami. Drodzy uczniowie… spotykamy się na tej sali rekreacyjnej w tej wyjątkowej chwili. Dzisiaj to miejsce stanowi swoisty dworzec. Dworzec, z którego za chwilę odjedziecie w daleką podróż otrzymując świadectwo, bilet do podróży w dorosłe życie […] Wasi nauczyciele na pewno pozostaną na zawsze w Waszej pamięci, ale i Wy zostaniecie na zawsze w naszej pamięci. Mury Starego Ogólniaka, które od przeszło stu lat co roku opuszczali Wasi starsi koledzy na pewno zapamiętacie w Waszym przyszłym życiu” – takimi słowami dyrektor Wojciech Jasnos żegnał w piątek, 26 kwietnia 2019 absolwentów klas trzecich.
Na uroczystości obecny był naczelnik Wydziału Promocji Starostwa Powiatowego Marian Wikiera, który wraz z dyrektorami pogratulował wszystkim absolwentom, a szczególnie najlepszym, którzy otrzymali tytuł Złotego Absolwenta. W tym gronie znaleźli się: Jakub Jędrasik, Sylwia Grubarek, Radosław Ludwikowski, Natalia Bocheńska, Aleksandra Malkowska, Julia Langier, Jakub Wawrzyńców, Kinga Banaśkiewicz oraz ex equo: Żaneta Kania, Kamila Kornecka, Martyna Popiel i Weronika Śliwak. Nagrody książkowe otrzymali uczniowie ze średnią co najmniej 4,5, a sportowcy, honorowi krwiodawcy, uczniowie zaangażowani w pracę na rzecz szkoły i w akcjach wolontariatu zostali wyróżnieni dyplomami. Młodzież klas drugich pod kierunkiem p. Sylwii Fidor przygotowała piękną oprawę artystyczną akademii. Na zakończenie w klasach uczniowie otrzymali swoje świadectwa z rąk wychowawców: Ewy Młynarczyk- Wróbel, Danuty Zaborowskiej- Szymusik, Renaty Gałązki- Skowron i Marzeny Domagały.
Drodzy Absolwenci! Życzymy Wam połamania piór na maturze i jak najlepszych wyników. Będziemy trzymać kciuki!Skip to content