Autor: , Dodany: 27 kwietnia 2018, Kategoria: Bez kategorii

Pożegnanie maturzystów

Piątek, 27 kwietnia był dniem zakończenia nauki dla uczniów klas trzecich. 140 absolwentów I Liceum Ogólnokształcącego otrzymało świadectwa ukończenia szkoły. Na uroczystości byli obecni wicestarosta Andrzej Lenart oraz przewodniczący Rady Rodziców I LO Cezary Maliborski, którzy wraz z dyrektorem Wojciechem Jasnosem przemawiali do absolwentów. Najlepsi uczniowie otrzymali medale i tytuł „Złotego Absolwenta” W tym roku byli to: Kinga Balińska, Agnieszka Kijewska, Antoni Plech, Izabela Popiel, Mateusz Stępień, Mikołaj Michorek, Paulina Bogusz, Joanna Pluta, Maria Teper, Bartłomiej Komisarczyk, Jan Piekutowski, Paulina Młodawska, Marta Trojanowska.
Drodzy Absolwenci! Jesteśmy dumni z Waszych osiągnięć w nauce i sporcie, w działalności społecznej i wolontariacie. Życzymy Wam jak najlepszych wyników na egzaminach maturalnych i dostania się na wymarzone studia.