Autor: , Dodany: 26 kwietnia 2018, Kategoria: Bez kategorii

Dzień Licealisty i projekt „Szkoła ambasadorem Parlamentu Europejskiego”

Prezentacje wybranego kraju Unii Europejskiej, konkurs na wiersz, piosenkę lub narodowy taniec, konkurs na najlepsze danie oraz test wiedzy o Unii Europejskiej – wszystko to odbywało się w naszym liceum we wtorek, 24 kwietnia w ramach projektu „Szkoła ambasadorem Parlamentu Europejskiego”, połączonego z Dniem Licealisty. Klasy pierwsze i drugie przygotowały ciekawostki dotyczące poszczególnych krajów Unii Europejskiej i przedstawiły je w formie wierszy, piosenek, skeczy, tańca.
Jury w składzie Mariola Domagała, Joanna Stołowska – Grzegorczyk, Marzena Domagała oraz Piotr Ciszek oceniło również potrawy przygotowane przez uczniów.
Pierwsze miejsce zdobyła klasa 2C, drugie miejsce przypadło klasie 2 B, a trzecie zajęła klasa 1C. Na koniec wszyscy uczniowie zatańczyli Taniec Belgijski oraz Farmera. Wszyscy mogli się dobrze bawić i jednocześnie poszerzyć własną wiedzę o Unii Europejskiej.
kliknij tutaj, aby zobaczyć