Autor: , Dodany: 26 czerwca 2017, Kategoria: Bez kategorii


Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

W piątek 23 czerwca 2017 na boisku przed naszą szkołą odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 Wszyscy zgromadzeni nauczyciele i uczniowie I LO wysłuchali przemówienia dyrektora Wojciecha Jasnosa, który podsumował pracę i osiągnięcia uczniów w mijającym roku szkolnym. Szczególnie wyróżnieni zostali uczniowie z najwyższą średnią ocen, t.j. powyżej 5,0 . W tej grupie znaleźli się: Kinga Balińska, Sylwia Grubarek, Jakub Jędrasik, Jan Piekutowski, Antoni Plech, Radosław Ludwikowski, Natalia Bocheńska, Aleksandra Malkowska, Weronika Śliwak, Agnieszka Kijewska, Paulina Młodawska, Julia Lengier, Katarzyna Pluta i Jakub Wawrzyńców. Średnią ocen 5,0 osiągnęli: Martyna Popiel, Paulina Bogusz, Joanna Pluta, Alicja Dziubińska, Joanna Kuśmierczyk, Maria Teper, Aleksandra Wach i Paweł Kuleta.
Natomiast Magdalena Kolus i Damian Fabicki – Krakowiak mogli się pochwalić 100 % frekwencją na zajęciach szkolnych.
Dyrektorzy Wojciech Jasnos i Marzena Domagała oraz przewodniczący Rady Rodziców I LO p. Maliborski wręczali także nagrody i dyplomy uczniom, którzy reprezentowali naszą szkołę w olimpiadach, konkursach, zawodach sportowych oraz aktywnie działali w wolontariacie i samorządzie szkolnym.
Na zakończenie wychowawcy rozdali w salach świadectwa.

Życzymy Wam udanych i pięknych wakacji. Do zobaczenia w nowym roku szkolnym!