Autor: , Dodany: 12 stycznia 2017, Kategoria: Bez kategorii

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego English High Flier 2016

30 listopada 2016 roku miała miejsce XVI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego ‘High Flier’ – Łowcy Talentów JERSZ. W konkursie wzięło udział 8.373 uczniów z 358 szkół w Polsce.
I LO im. KEN w Końskich reprezentowało 34 uczniów.
Laureatem konkursu w kategorii klas pierwszych został uczeń klasy I c – Jakub Jędrasik ( opiekun mgr Katarzyna Baran), zajmując znakomite III. miejsce w skali całego kraju, I. miejsce w województwie i zdobywając nagrodę rzeczową w wysokości 200 złotych.
Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie w kategorii klas pierwszych zdobyła uczennica klasy I b – Natalia Kucharska ( opiekun mgr Piotr Frąc).
Dyplomy za uzyskanie dobrego wyniku w kategorii klas trzecich szkół ponadgimnazjalnych otrzymały także uczennice klasy III a – Anita Piwowarczyk (7. miejsce w województwie) i Weronika Jaruga (8. miejsce w województwie) – opiekun: mgr Małgorzata Boś.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu oraz nauczycielom języka angielskiego.