Autor: , Dodany: 7 października 2016, Kategoria: Bez kategorii

RAJD KOTÓW

Tradycyjnie w pierwszym miesiącu roku szkolnego organizowany jest integracyjny rajd dla uczniów klas pierwszych, zwany popularnie „Rajdem Kotów”. W piątek, 23. września o godzinie 8:00 uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawcami i opiekunami spotkali się przy „Orliku” na ulicy Południowej. Na początku wszyscy zatańczyli „belgijkę”. Potem uczestnicy przemaszerowali ulicą Południową w kierunku Stadnickiej Woli, a następnie do malowniczych skałek w miejscowości Piekło. Trasa była pełna „atrakcji”- wśród nich znalazły się konkurencje sprawnościowe i zręcznościowe. Kiedy już wszyscy dotarli do celu, rozpoczęły się prezentacje klasowe, gry i tańce. W ostatecznej klasyfikacji pierwsze miejsce przypadło klasie I C. Na zakończenie zorganizowano wspólne ognisko z kiełbaskami.