Autor: , Dodany: 8 lipca 2016, Kategoria: Bez kategorii

SUKCESY maturalne 2016.

W bieżącym roku szkolnym wszyscy uczniowie (140) uczęszczający do klas 3 naszego liceum ukończyli szkołę i maju przystąpili do egzaminu maturalnego.
Niewątpliwym sukcesem jest to, że aż 75 spośród nich uzyskało wyniki na najwyższym poziomie (ponad 86%) z przynajmniej jednego przedmiotu. A wśród nich jest wielu takich, którzy takie wyniki osiągnęli z kilku przedmiotów. Znaczną grupę stanowią również uczniowie, którzy uzyskali najwyższe 100% wyniki: Gołąb Julia – język angielski (p), Kierczuk Tomasz – j. angielski (p), Kosmal Kamil – j.angielski(p), Kucharski Tomasz – j.angielski(p), Pietrusiewicz Paweł – j.angielski (p), Sobczyk Mikołaj – j.angielski (p i r), Zbróg Weronika – j.angielski (p), Kinga Ostrowska – j.niemiecki(p), Gontek Katarzyna – matematyka(p), Salata Damian – matematyka(p), Styś Klaudia – matematyka(p), Relidzyński Kamil – matematyka(p), Słowiński Kamil – matematyka(p).
Pomimo tego iż tegoroczne zadania na egzaminie maturalnym uznane zostały za bardzo trudne to uczniowie naszej szkoły uzyskali najwyższe wyniki w powiecie i jedne z najwyższych w województwie z przedmiotów na poziomie rozszerzonym: biologii, chemii, informatyki, j. polskiego, j. angielskiego i j. niemieckiego
Gratulacje!!!