Autor: , Dodany: 7 kwietnia 2015, Kategoria: Bez kategorii

Powiatowe zawody w piłce siatkowej

W dniach 25-26.03.2015r. odbyły się powiatowe zawody dziewcząt i chłopców w piłce siatkowej o Puchar Starosty Koneckiego.

W pierwszym dniu rywalizacji dziewczęta z naszej szkoły po zaciętej walce pokonały II LO końskie 2:1 i zajęły pierwsze miejsce. W drugim dniu chłopcy z naszej szkoły ulegli w finale drużynie II LO 0:2, zajmując drugie miejsce.

Skład zwycięskiej drużyny: Basiak Anna (kl. IC), Brzeska Magdalena (kl. IIIE), Dajer Emilia (kl. IC), Janus Jolanta (kl. IB), Jaskulska Paulina (kl. IC), Kowalczyk Agnieszka (kl. IIC), Kurek Martyna (kl. IIIC), Lasota Marlena (kl. IIIC), Majchrzak Aleksandra (kl. IE), Majchrzak Patrycja (kl. IIC),  Matynia Dominika (kl. IIIC), Olak Oliwia (kl. IB), Zygmunt Karolina (kl. IB).

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w półfinale wojewódzkim, który odbędzie się 17 kwietnia w hali sportowej.