Autor: , Dodany: 16 stycznia 2015, Kategoria: Bez kategorii

Pokaz tańca towarzyskiego

W dniu 16.01.2015r. w naszej szkole odbył się pokaz tańca towarzyskiego połączony z krótką prezentacją zajęć fitness zorganizowany przez TKN FITNESS CLUB.
Dla naszych uczniów zatańczyły dwie pary – Mateusz Jakubczyk i Klaudia Bryks oraz (uczeń naszej szkoły) Kamil Dróżdż i Marta Barańska. Pary tańczyły pod kierownictwem pana Tomasza Mękusa i pani Lucyny Piotrowskiej-Rosy. Występy tancerzy wzbudziły pozytywne emocje wśród publiczności. Organizatorzy mieli na celu zachęcenie naszych licealistów i profesorów do udziały w zajęciach tanecznych oraz sportowych, a także propagowanie zdrowego i aktywnego spędzania wolnego czasu. TKN FITNESS CLUB posiada rozbudowany wachlarz zajęć, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do TKN FITNESS CLUB na ul. 1 Maja 23 w Końskich.
DSC_0039DSC_0034DSC_0027DSC_0024DSC_0023