Autor: , Dodany: 17 września 2014, Kategoria: Bez kategorii

Spotkanie w ramach Erasmus+.

W dniu 10.09.2014 uczniowie naszej szkoły – Adach Klaudia, Pacak Weronika, Golański Karol z klasy Ia oraz Michalski Emil i Polak Wojciech z klasy Ic pod opieką nauczyciela języka angielskiego Piotra Frąca wzięli udział w spotkaniu w ramach projektu szkolnego Erasmus +, które odbyło się w Gimnazjum w Stąporkowie. Uczniowie spotkali się z uczestnikami projektu ze szkół ponadgimnazjalnych z Rumunii i Hiszpanii. Po prezentacjach multimedialnych szkół zaproszonych gości z zagranicy, uczniowie mieli okazję wziąć udział w debacie międzynarodowej na temat „Stop Rasizmowi”. Uczniowie naszej szkoły aktywnie zadawali i odpowiadali na pytania swoich rówieśników z projektu. Debata odbyła się w języku angielskim.