Autor: , Dodany: 20 marca 2014, Kategoria: Bez kategorii

Po raz kolejny najlepsi.

W dniach 17-18.03.2014r. odbyły się zawody powiatowe w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców szkół ponadgimnazjalnych o Puchar Starosty Koneckiego. Gospodarzem i współorganizatorem zawodów była nasza szkoła.
Pierwsze miejsce i główne trofeum w kategorii dziewcząt po raz kolejny przypadło naszej szkole. Nasi chłopcy zajęli miejsce drugie ustępując tylko drużynie ZSP Stąporków.
Najlepszą zawodniczką turnieju została uczennica naszej szkoły Kamila Wojciechowska.
W pierwszym i drugim dniu zawodów do rywalizacji przystąpiło 7 zespołów reprezentujących szkoły naszego powiatu: I LO Końskie jako gospodarz i organizator turnieju, II LO Końskie, ZSP Nr 1 Końskie, ZSP Nr 2 Końskie, ZSP Nr 3 Końskie, ZDZ Końskie i ZSP Stąporków.
Składy naszych drużyn:
Dziewczęta: Szustak Justyna, Wojciechowska Kamila, Stefańska Izabella, Kudłacz Aleksandra, Brzeska Magdalena, Matynia Dominika, Majchrzak Patrycja Śliwak Edyta, Kurek Martyna, Lasota Marlena, Kurek Magdalena, Bogusz Wioleta. Opiekun: Renata Gałązka-Skowron.
Chłopcy: Piotr Patynowski, Adam Makowski, Łukasz Grzegorczyk, Jan Milczarek, Bartłomiej Sorn, Jakub Sorn, Jakub Deperas, Robert Pluta, Michał Błoński, Stanisław Szymański. Opiekun: Deszczyński Piotr.