Autor: , Dodany: 17 marca 2014, Kategoria: Bez kategorii

Konkurs języka angielskiego dla szkół gimnazjalnych.

W dniu 14. 03. 2014r. odbył się w I Liceum Ogólnokształcącym im. KEN w Końskich konkurs języka angielskiego dla uczniów szkół gimnazjalnych. Konkurs był objęty patronatem Dyrektora I LO i został przygotowany przez nauczycieli języka angielskiego Katarzynę Baran oraz Piotra Frąca.
Zmagania uczniów z testem rozpoczęły się o godz. 9.00. W konkursie wzięło udział 16 uczniów ze szkół gimnazjalnych: Gimnazjum nr 1 w Końskich, Gimnazjum w Stadnickiej Woli, Gimnazjum w Fałkowie, Gimnazjum w Gowarczowie, Gimnazjum w Miedzierzy. Po zakończeniu prace zostały sprawdzone i wyłoniono laureatów: I miejsce zdobyła uczennica z Gimnazjum w Miedzierzy – Anna Szmit, II miejsce- uczennica z Gimnazjum nr 1 w Końskich – Monika Szczepanik, III miejsce uczennica z Gimnazjum w Stadnickiej Woli – Oliwia Olak. Humory dopisywały wszystkim, zarówno opiekunom jak i uczniom, którzy nie tylko wzięli udział w konkursie, ale mieli także okazję uczestniczyć w spotkaniu z Bogdanem Wentą, który przybył do I Liceum na zaproszenie Dyrekcji szkoły. Laureaci i uczestnicy konkursu zapamiętają ten dzień na długo, gdyż dyplomy i nagrody książkowe wręczali Bogdan Wenta i dyrektor szkoły Wojciech Jasnos.