Autor: , Dodany: 3 lutego 2014, Kategoria: Bez kategorii

Konkurs literacki „Magia Świąt” rozstrzygnięty.

30 stycznia bieżącego roku gościliśmy w I LO laureatów konkursu ,,Magia świąt’.’ Spotkał się on z dużym zainteresowaniem młodzieży gimnazjalnej, o czym świadczy fakt, że wzięli w nim udział uczniowie z ośmiu szkół gimnazjalnych powiatu koneckiego.
Spośród nadesłanych opowiadań i wierszy jury, w skład którego wchodzili nauczyciele poloniści i Dyrektor ILO, zadecydowało o przyznaniu I miejsca uczniom: Marcie Grad ze Słupi, Julii Pękali z Gimnazjum nr 1 w Końskich, Katarzynie Laskowskiej ze Stąporkowa, II miejsca: Zuzannie Gorczycy z Gowarczowa, Oldze Ociepie z Fałkowa, Annie Jakubowskiej z Gimnazjum nr 1 w Końskich, III miejsca: Julii Pawłowskiej i Mateuszowi Binkowskiemu z Gimnazjum nr 1 w Końskich. Ponadto wyróżnieniami nagrodzono 18 uczestników. Młodzież I LO przygotowała koncert, który uświetnił uroczystość. Wystąpili w nim szkolni artyści z klas, których gimnazjaliści nagrodzili gromkimi brawami.