Włoska przygoda

Klasy 3A, 3B i 3C wraz z opiekunami — Marleną Bernacką-Plutą, Renatą Gałązką-Skowron oraz Piotrem Ciszkiem — miały okazję spędzić kilka niezapomnianych dni we Włoszech!
Podczas wycieczki odwiedziliśmy przepiękne Bergamo, tętniący życiem Mediolan oraz malownicze jezioro Como. Mieliśmy okazję podziwiać niezwykłą architekturę, imponującą katedrę Duomo di Milano, słynną Galerię Vittorio Emanuele II oraz Teatr La Scala — jeden z najbardziej prestiżowych teatrów operowych na świecie. Spacerując po włoskich uliczkach, mogliśmy poczuć niepowtarzalny klimat tych wyjątkowych miejsc. Ogromne wrażenie zrobił na nas również rejs statkiem po jeziorze Como i przepiękne widoki otaczających nas gór oraz urokliwych miasteczek.
Wyjazd był cudowny — pełen słońca, śmiechu, integracji i wspólnych chwil, które na długo zostaną w naszej pamięci. Szczególnie dobrze wspominać będziemy czas spędzony razem w autobusie, który dostarczył nam wielu powodów do śmiechu i świetnej zabawy.
Dziękujemy za ten wyjątkowy wyjazd i wspomnienia, które zostaną z nami na zawsze!